KOLUMBIA

Pakkumisel on ainulaadne võimalus osaleda motomatkal Colombias. Columbia on üks maailma mitmekesisema loodusega riike, mis asub kahe ookeani ja kolme võimsa mäeaheliku vahel. Võtame ette motomatka läbi Colombia keskse mägipiirkonna, kus meie teekond kulgeb täiuslikus kombinatsioonis mööda asfalt- ja kruusateid, et peatuda mitmes Colombia põnevas sihtkohas.

Hind 6100€ (ühene tuba +700 €)

Reis kestvusega kokku 10 päeva / sh 8 sõidupäeva sisaldab:

Lisa kulud: kõik ülejäänud teenused, mis pole kirjas. Nagu näiteks lennupiletid, mootorratta kütus, meditsiini- ja reisikindlustus, lõuna- ja õhtusöögid ning joogid.

Päev 1: Saabumine Colombia pealinna Bogotá-sse

(Lennujaama kood BOG), transfeer hotelli.
Kohale peaksime saabuma enne kella 16.00. Kui kõik osalejad on saabunud toimub tuuri briifing.

Päev 2: Bogotá – Villa de Leyva

Mootorrataste üleandmine toimub hommikul ja seejärel suundume Colombia avastussretkele. Liigume koloniaallinna Villa de Leyva poole. Idee on kohale jõuda varakult, et pärastlõunal minna selle kauni linnaga tutvuma. (170km)

Päev 3: Villa de Leyva – Honda

Laskume Idamäestikust alla Magdaleena oru suunas, 2800 m kõrguselt peaaegu 0 m kõrgusele merepinnast. Seejärel jõuame Honda nimelisse koloniaallinna Magdaleena oru kaldal. See on meie selle reisi üks pikemaid sõidupäevi.(330km)

Päev 4: Honda – La Miel River

Sel päeval ootab meid ees vapustavalt lummav sihtkoht. Lühikese sõidu järel Hondast La Mieli jõeni jõuame ööbimiskohta, mis asub keset džunglit. Peale hilist lõunat saame nautida jões suplemist. (70km)

Päev 5: La Miel River – Medellín

Jätame džungli ja Magdaleena oru seljataha ning ronime Keskmäestikust üles Medellíni (Colombia suuruselt teine linn) poole. Vaatame Guatape kaljut ja läheme teeme päevalõpukohvi La Rufinas kuulusas mootorratturite kohvikus. (275km)

Päev 6: Medellín (puhkepäev)

Puhkepäev! On meie otsus, kas puhkame hotellis, tutvume linnaga või teeme päevase ringsõidu ümbruskonnas.(275km)

Päev 7: Medellín to Hacienda Venecia

Sõidame mööda Central Mountaini ahelikku Colombia kohvipiirkonna südame poole. Ööbime ikoonilises kohvifarmis. (215km)

Päev 8: Hacienda Venecia to Termales del Ruíz

Veedame lõõgastava hommiku koos kohvituuriga. Pärast lõunasööki suundume ainulaadsesse mägihotelli, mis asub 3600 m kõrgusel merepinnast ning kus asuvad looduslikud vulkaanilised kuumaveeallikad. (50km)

Päev 9: Termales del Ruíz to Bogotá

Tuuri viimasel päeval, mil lõpetame oma suurepärase ringreis Colombias, tõuseme 4000 m kõrgusele merepinnast ja laskume seejärel alla Magdaleena oru suunas. Päeva lõpuks jõuame tagasi Bogotásse. (270km)

Päev 10: Koju sõit!

Transfeer hotellist lennujaama ja algab lennureis tagasi koju!

MOTOREISI KOKKUVÕTE

ALGUS/LÕPP

1 000 - 1 300 km

KILOMETRAAZ

~1500 km

RASKUSASTE

Kogenud sõitja

OHUTUS ENNEKÕIKE!

Reisi korraldavad BMW Motorrad ametlikud partnerid

Ulvar Mikk, Nordmoto Estonia

ja

Micho Escobar, Elephant Moto